Уряд схвалив звіт за 2018 рік і вчасно передасть документ до розгляду у Верховну Раду

Дата: 15.02.2019 10:52

Кабінет Міністрів під час засідання 13 лютого схвалив звіт за 2018 рік і вчасно передасть документ до розгляду народним депутатам України. Презентацію звіту провів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він зазначив, що звіт буде переданий кожному парламентарю.

«Ми робимо так, як пише закон, – сказав Володимир Гройсман. – Нам треба рухатися далі і забезпечити незворотність змін. Що найбільш головне – аби люди відчували, що щось змінюється. Накопичення результатів дасть зміну усієї ситуації. Я хочу подякувати українцям – за витримку й терпіння, подякувати колегам-урядовцям. Завдань на 2019 рік багато, і є всі підстави з ними впоратися».