В районі привітали підприємців Тульчинщини з професійним святом
Дата: 30.08.2019 12:28
Кількість переглядів: 260
Напередодні Дня підприємця, 30 серпня 2019 року в м. Тульчині відзначили кращих підприємців району. В конференц-залі адміністративного будинку голова райдержадміністрації Віталій Чуба, заступник голови районної ради Надія Григорьєва, секретар Тульчинської міської ради Оксана Трач, голова районної Спілки підприємців Тульчинщини Вячеслав Бондар, керівники ряду державних установ і організацій відзначили вагомий внесок земляків у соціально-економічний розвиток регіону, подякували за підтримку багатьох соціальних проектів і програм, привітали підприємців району з професійним святом і вручили почесні грамоти, квіти.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190830_100153.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190830_100827.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190830_100937.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190830_102015.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190830_102058.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190830_102204.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190830_102324.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190830_102406.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190830_102443.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20190830_102520.jpg)