В Тульчині відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування
Дата: 07.12.2018 15:21
Кількість переглядів: 297
7 грудня 2018 року в Тульчині, в залі засідань районної ради та райдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Заступник голови районної ради Надія Григорьєва, голова райдержадміністрації Віталій Чуба, Тульчинський міський голова об’єднаної територіальної громади Валерій Весняний вручили Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації з виплатою грошової винагороди кращим працівникам галузі (сільським і селищним головам, секретарям, посадовцям і депутатам місцевих рад, ветеранам місцевого самоврядування).
У відповідності до Положення про рейтингову оцінку діяльності сільських, селищних та міської рад району, оголошено переможцями з врученням грошових винагород з нагоди Дня місцевого самоврядування наступні ради:
Кинашівська сільська рада – І місце (5 тис. грн.);
Крищинецька сільська рада – ІІ місце (4 тис. грн.);
Кирнасівська селищна рада – ІІ місце (4 тис. грн.);
Копіївська сільська рада – ІІІ місце (3 тис. грн.);
Холодівська сільська рада – ІІІ місце (3 тис. грн.);
Богданівська сільська рада – ІІІ місце (3 тис. грн.).
Вітаємо наших переможців!
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_110334.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_110546.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_110609.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_110748.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_111514.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_112114.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_112316.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_112843.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_112921.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_112956.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_113024.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_113154.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_113248.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_113325.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_113534.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_113651.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_113739.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_114141.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_114223.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181207_114429.jpg)