Відбулося засідання районного оперативного штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду
Дата: 18.09.2018 15:30
Кількість переглядів: 305
18 вересня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Чуби, заступника голови районного оперативного штабу, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури – Миколи Шевчука, відбулося засідання оперативного штабу по підготовці до осінньо – зимового періоду та його стабільного проходження.
У засіданні взяли участь представники відділів та управлінь райдержадміністрації, а також керівники підприємств, установ та організацій району.
На порядок денний було винесено питання про виконання робіт відповідно до заходів, затверджених розпорядження голови райдержадміністрації від 16.05.2018 р №161 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2018-2019 років».
Присутніми було надано інформацію про проведену роботу з підготовки об’єктів до опалювального сезону 2018-2019 років, визначено перспективні завдання та розглянуто проблемні питання та шляхи їх вирішення до початку опалювального сезону.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-1b1e11904eb54bd7cb04f052a3255b5c-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-737fe0c41d9b34eb6856eea2dc68eff3-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-f59344fac14a52cd7242c1ff78256fde-V.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/IMG-fe659a3af30a872378f77be474d23942-V.jpg)