Відкриття кабінетів трьох дільниць Тульчинської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини

Дата: 09.07.2013 16:48

9 липня 2013 року в Тульчинської районному центрі первинної медико-санітарної допомоги в рамках проведення заходів з реформування медичної галузі району відбулось відкриття кабінетів трьох дільниць Тульчинської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини в складі кабінетів сімейних лікарів, терапевтичного, збереження та розповсюдження імунобіологічних препаратів, маніпуляційного, щеплювального та кабінету здорової дитини за участю голови райдержадміністрації Анатолія Степановича Бузіка, заступника голови райдержадміністрації Марії Іванівни Колібабчук, завідувача сектору з питань охорони здоров’я райдержадміністрації Галини Григорівни Роспутної, головного лікаря Тульчинського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Нечипорука Віталія Олександровича, головного лікаря Тульчинської ЦРЛ Віталія Петровича Лисиці, працівників галузі охорони здоров’я району, засобів масової інформації. Перед присутніми виступили голова райдержадміністрації А.Бузік, головний лікар Тульчинського РЦ ПМСД В.Нечипорук, головний лікар Тульчинської ЦРЛ В.Лисиця. Голова райдержадміністрації А.Бузік оглянув капітально відремонтовані приміщення, висловив впевненість в тому, що розширення Тульчинського РЦ ПМСД дасть змогу покращити якість обслуговування хворих, умови праці лікарів та територіально наблизить медичну допомогу до жителів м.Тульчина.

Фото без описуНа виконання ремонтних робіт та облаштування приміщень сучасним медичним обладнанням з районного бюджету було використано 362 тис. грн. (на придбання меблів та медичного обладнання – 62, 7 тис. грн.; на капітальний ремонт – 299,3 тис. грн.