Ярмарок вакансій для ТОВ "ФУДЖІКУРА АУТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ"

Дата: 21.06.2019 09:10

На базі Тульчинської районної філії Вінницького ОЦЗ 20 червня 2019 року начальником відділу взаємодії з роботодавцями Самар Валентиною та за участю представника ТОВ "ФУДЖІКУРА АУТОМОТІВ УКРАЇНА ЛЬВІВ" менеджера з підбору персоналу Вікторією для безробітних було проведено ярмарок вакансій.
Метою заходу є ознайомлення з професіями та вакансіями, надання інформації про умови та особливості праці, з режимом та оплатою праці.
Спеціаліст з підбору персоналу Вікторія презентувала професію оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній, верстатів та установок, як робітничу професію, але із перспективою кар’єрного росту.
Захід пройшов в активному обговоренні та ряді запитань по даній тематиці, на які було надано змістовні , чіткі відповіді.