З прийдешнім Новим 2019 роком, друзі!
Дата: 29.12.2018 13:28
Кількість переглядів: 246
29 грудня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Олег Боровський і заступник голови районної ради Надія Григорьєва привітали працівників структурних підрозділів райдержадміністрації та районної ради з прийдешнім Новим 2019 роком і побажали міцного здоров’я, щастя, добра, успіхів у праці та житті! Гарне фольклорне вітання приготували державним службовцям працівники Тульчинського районного будинку культури і найменші артисти, виступ яких викликав захоплені аплодисменти у святковій залі. Діти отримали солодкі подарунки і слова щирої вдячності від держслужбовців.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181229_120127.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181229_120405.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181229_120510.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181229_120916.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181229_121102.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181229_121235.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20181229_121651.jpg)