За п’ять місяців поточного року обласний бюджет виконано на 105,1%

Дата: 05.06.2019 11:46

Про це повідомив директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Микола Копачевський вчора, 4 червня, під час наради з головами РДА та керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, яка відбулась в м.Тульчині під головуванням голови ОДА Валерія Коровія.

Підбиваючи підсумки виконання доходів місцевих бюджетів за 5 місяців поточного року та додаткові заходи по наповненню доходів бюджету області, Микола Копачевський навів такі цифри:

- доходи загального фонду бюджету області за січень – травень 2019 року виконано на 110,1 відсотків. При плані 3197,8 млн. грн. фактично надійшло 3519,2 млн. грн., що більше на 602,3 млн. грн., у тому числі:

- обласний бюджет виконано на 105,1% планових показників на січень – травень 2019 року, додатково отримані доходи склали 26,0 млн. грн.;

- бюджети міст обласного значення – на 108,9%, додаткові надходження – 123,9 млн. грн.;

- бюджети об’єднаних територіальних громад – на 108,4%, додаткові надходження – 35,5 млн. грн.;

- районні бюджети – на 110,2%, додаткові надходження – 51,7 млн. грн.;

За словами посадовця, надходження доходів загального фонду місцевих бюджетів області за січень – травень 2019 року, порівняно з відповідним періодом минулого року, зросли на 602,3 млн. грн., або на 20,6%.

Забезпечено виконання планових показників 5 місяців поточного року всіма районами та містами області, крім Теплицького району (96,3%).

Виконання планових показників забезпечено всіма об’єднаними територіальними громадами, крім отг с. Мельниківці (Немирівський район) – 63,8% та отг смт. Томашпіль (Томашпільський район) – 89,4%.

Станом на 01.04.2019 року середній розмір орендної плати земель запасу та резерву по Вінницькій області становить 1454 грн/га.