Засідання опікунської ради

Дата: 17.01.2019 11:45

Тульчинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 16 січня 2019 року прийняв участь у першому засіданні опікунської ради при виконавчому комітеті Кинашівської сільської ради. На порядок денний були винесені питання щодо графіку проведення засідань на 2019 рік. Також винесено три питання стосовно сімей, які потребують сторонньої допомоги та здійснення соціальної роботи із сім’єю, яка перебуває в складних життєвих обставинах, з підстав ухилення батьків від виконання батьківських обов’язків. В ході засідань обговорено взаємодію суб’єктів соціальної роботи щодо співпраці із сім’ями. Батьками написані відповідні зобов’язання. Призначено дату наступного засідання. Головне завдання опікунської ради надати підтримку дітям та сім’ям, в яких вони виховуються. За результатами роботи прийняті відповідні рішення.