Засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств та закладів соціальної сфери до нового опалювального сезону

Дата: 26.07.2017 16:07

26 липня 2017 року в конференц-залі будинку рад та райдержадміністрації, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови районного оперативного штабу – Віталія Побережника, відбулося засідання районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років за участю представників відділів та управлінь райдержадміністрації, представника Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Вінницькій області, а також керівників підприємств, установ та організацій району.

В ході засідання розглянуто питання щодо стану готовності всіх служб району до опалювального сезону 2017-2018 років, відповідно до заходів, затверджених розпорядженням голови райдержадміністрації від 11 травня 2017 року №139 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років».

Зокрема, старший інспектор Держенергонагляду у Вінницькій області – Юрій Канарчик звернув увагу керівників підприємств, установ та організацій на завчасній щорічній підготовці до осінньо-зимового періоду шляхом розроблення та введення в дію відповідних організаційно-технічних заходів, які регламентовані Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду.