Засідання районної призовної комісії
Дата: 06.10.2016 16:20
Кількість переглядів: 261
3 жовтня 2016 року відбулось чергове засідання районної призовної комісії. Члени комісії ознайомились з результатами медичного обстеження призовників та у спілкуванні з ними визначили побажання останніх щодо майбутнього проходження служби в Збройних Силах або Національній Гвардії України. За результатами засідання було відправлено до збірного пункту в м.Козятин 3 призовника.
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20161003_093417.jpg)
![Фото без опису](https://tulchin-rda.gov.ua/upload/images/20161003_093919.jpg)