Збірна м. Тульчина – переможець обласної Спартакіади школярів!

Дата: 29.11.2018 13:34

22 листопада 2018року в спортивному комплексі Тульчинської ДЮСШ проводилися змагання за програмою Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області 2001 – 2002, 2003 – 2004р.н., з вільної боротьби. В Спартакіаді приймали участь збірні команди районів : Гайсинський, Могилів-Подільський, Крижопільський, Тростянецький, Бершадський, Тульчинський і м. Хмільник. На урочистому відкритті змагань були присутні: голова Тульчинської ОТГ Валерій Весняний, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Михайло Митрицан, директор Тульчинської ДЮСШ Чорній А.І. Керівники привітали учасників Спартакіади, побажали успіхів в спорті і особистому житті, в процвітаючій, демократичній, незалежній Україні. За підсумками залікових очків збірна команда м. Тульчина посіла перше призове місце, друге місце виборов Гайсинський район, третє місце зайняв Тростянецький район. Призери змагань були нагороджені грамотами Обласного Управління з питань фізичної культури та спорту Вінницької обласної адміністрації.
В особистому заліку наші вихованці вибороли слідуючі місця :
I м. – Бойчук Олександр - 42кг, Накорнєєв Ілля – 46кг, Купрійчук Максим – 58кг, Кособудський Олег – 85кг, Глушко Віталій – 100кг.
II м. – Килимник Богдан – 42кг.
III м. – Рудкевич Богдан – 54кг, Накорнєєв Веніамін – 50 кг.
Тренери - Опалінський Л.А., Ратушняк С.М., Попроцький М.В., Склярук В.К.