Знати і пам’ятати

Дата: 23.10.2013 16:25

В рамках відзначення в районі 69-ї річниці визволення України від фашистських загарбників 23 жовтня 2013 року в читальному залі Тульчинської центральної районної бібліотеки відбулась презентація Книги Пам’яті України «Переможці» том № 7 за участю керівника апарату райдержадміністрації О.Леонтьєва, голови районної ради ветеранів К.Жуковського, вдови учасника бойових дій, краєзнавця Г.Могилевської, студентської молоді, представників райдержадміністрації, краєзнавчого музею, ЦРБ, районних ЗМІ. Спогадами про жахіття війни в роки окупації, свій життєвий шлях поділились Г.Могилевська, К.Жуковський. Науковий співробітник краєзнавчого музею Г.Луценко розповіла присутнім про партизанський рух на Тульчинщині в ті буремні роки. Керівник апарату райдержадміністрації О.Леонтьєв подякував всім тим хто брав участь у створенні книги, закликав студентську молодь свято берегти пам’ять про учасників Великої Вітчизняної війни, подарував один примірник книги «Переможці» краєзнавцю Г.Могилевській.