Зустріч голови РДА з представниками Українського фонду соціальних інвестицій

Дата: 10.09.2014 09:03

08.09.2014 року в м. Тульчині відбулась зустріч голови Тульчинської районної державної адміністрації Галини Роспутної з представниками Українського фонду соціальних інвестицій щодо залучення громад району для участі у проекті «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», який буде фінансуватись за рахунок гранту Уряду Німеччини через німецький банк розвитку KfW.
Представники Фонду здійснили моніторинговий об’їзд об’єктів соціальної сфери м. Тульчин, смт. Кирнасівка, с.Крищинці, с.Зарічне, с.Михайлівка, с.Дранка, с.Мазурівка, в яких можна впровадити енергозберігаючі технології, покращити водозабезпечення населених пунктів.
Районна державна адміністрація сподівається на співпрацю з Українським фондом соціальних інвестицій у напрямі залучення додаткових інвестицій в район.