Вітаємо на оновленому сайті Тульчинської районної військової адміністрації

01 Травня, 2024 р., 16:13
Прикордонні війська є важливою ланкою в системі зміцнення національної безпеки, захисті військових, політичних та економічних інтересів незалежної України.
01 Травня, 2024 р., 15:52
01 травня 2024 року перебуваючи з робочим візитом у Вапнярської громаді,  начальник Тульчинської районної військової адміністрації Олександр Гаврилюк, за участі Вапнярського селищного голови Олександра Горенюка зустрівся із місцевим жителем, учасником ліквідації наслідків аварії ЧАЕС першої категорії  Нікітюком Володимиром Анатолійовичем.
01 Травня, 2024 р., 14:44
24 лютого 2022 року увага всього світу була прикута до України. Тоді на допомогу нашому війську прийшло організоване громадянське суспільство, що здивувало іноземців і подекуди навіть самих українців.
01 Травня, 2024 р., 14:42
Сьогодні Начальник ОВА Сергій Борзов вручив високу державну нагороду військовослужбовцю з Вінниччини ДИМЧАКУ Богдану Анатолійовичу.
01 Травня, 2024 р., 14:13
Бережіть природу від пожеж
01 Травня, 2024 р., 14:12
Забезпечити психологічну та психосоціальну підтримки для населення, яке постраждало від війни та конфліктів – одна з основних місій Проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров`я».

Випадкові фото