07 Березня, 2022 р., 15:05
 Як зазначив Сергій Борзов перший великий вантаж - з Польщі.
07 Березня, 2022 р., 13:50
УВАГА! ЦЕ ФЕЙК!Приходять такі повідомлення!
07 Березня, 2022 р., 13:46
Триває дванадцята доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню.
07 Березня, 2022 р., 13:20
Застосунок «Повітряна тривога», що надсилає критичні сповіщення про початок і закінчення повітряної тривоги в окремих областях України, вже завантажили понад 2 млн користувачів. Вже на другий день застосунок став першим у сегменті новин українського AppStore.
07 Березня, 2022 р., 13:17
ЗСУ «накрили» аеродром Чорнобаївка біля Херсону, де розміщувався авіапарк окупантів. Знищено 30 гелікоптерів, жива сила та інша техніка. Про це повідомляє Командування морської піхоти.
07 Березня, 2022 р., 13:15
На доручення Президента України Володимира Зеленського 7 березня делегація України представляє в Міжнародному суді ООН правову позицію в справі проти Росії, відповідно до Конвенції від 1948 року про запобігання злочину геноциду та покарання за нього.
07 Березня, 2022 р., 13:12
«На нашому прапорі немає крові. Немає й ніколи не буде чорних плям, жодних свастик. Український прапор – це земля. Мирна, родюча, золота й без танків. Це небо – мирне, чисте, блакитне й без ракет. Так було. І так буде». Звернення Президента України Володимира Зеленського.
07 Березня, 2022 р., 13:09
4 березня 2022 року управлінням соціального захисту населення Тульчинської районної військової адміністрації підготовлено виплатні документи та проведено виплату державних допомог, житлової субсидії та пільг за березень 2022 року на загальну суму 43132,8 тис. грн. а саме: