1 червня – День працівників водного господарства

Дата: 30.05.2014 08:38

Шановні земляки!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо з професійним святом – Днем працівників водного господарства.
В Тульчинському районі діє міжрайонне управління водного господарства, яке обслуговує 9 районів Вінниччини. Таким чином, всі водойми, річки і канали району знаходяться на обліку управління, яке дбає про їх належний технічний і промисловий стан. Разом з органами місцевого самоврядування вам необхідно планомірно відновлювати водні ресурси Тульчинщини, раціонально і ефективно їх використовувати, пам’ятаючи, що без чистої води неможливе нормальне життя людства в цілому.
З нагоди професійного свята зичимо всім ветеранам і теперішнім працівникам управління, вашим сім’ям міцного здоров’я, успіхів у роботі, злагоди і достатку, кращого майбуття.

голова районної державної
адміністрації Галина Роспутна