1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дата: 31.05.2016 16:27

Дорогі земляки!
Міжнародний день захисту дітей – це не просто гучні слова, а велика відповідальність дорослих повсякчас. В сучасних непростих умовах малеча потребує особливої уваги, підтримки, поради, піклування з боку родини і держави. Райдержадміністрація, районна рада докладають усіх зусиль, щоб дитинство маленьких жителів району не було захмарене суспільними негараздами, конфліктами, кризами, було щасливим і радісним. Жодні життєві проблеми не повинні залишатися без вирішення, коли ми бачимо допитливі дитячі очі, щиру усмішку і бажання пізнати світ маленьких земляків.
З нагоди цього чудового свята зичимо всім дівчаткам і хлопчикам Тульчинщини міцного здоров’я, безмежного щастя, веселого настрою, дитячої енергійності і кмітливості, успіхів у навчанні, безхмарного неба і казкового життєвого шляху. Хай збуваються всі ваші мрії на теренах рідної країни! Зростайте справжніми патріотами незалежної України!
Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний
Голова районної ради Олексій Авраменко