1 грудня – День працівників прокуратури

Дата: 29.11.2013 12:40

Шановні працівники прокуратури району!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо з професійним святом – Днем працівників прокуратури.
В непростий соціально-економічний та суспільно-політичний час ви пильно охороняєте життєво важливі інтереси держави в цілому і кожного конкретного громадянина зокрема. Важливо, щоб представники всіх соціальних груп і верств населення України, працівники і керівники, незалежно від посадового і майнового стану, політичної, релігійної та національної приналежності, постійно відчували свою відповідальність перед Законом, а у випадку його порушення понесли справедливе покарання. Правова культура в нашому суспільстві знаходиться ще на досить низькому рівні розвитку, що спонукає нас усіх до пошуків удосконалення правоосвітньої роботи. Відомо, що держава сильна свідомими громадянами і дієвими законами.
З нагоди професійного свята зичимо вам, шановні друзі, міцного здоров’я, оптимізму, родинного тепла, щастя і добробуту, значних досягнень у правовому захисті наших громадян і державних інтересів.
Голова районної державної Голова районної
адміністрації ради