Обласні «Обжинки – 2019» в Тульчині: гарне свято для працьовитих людей

Дата: 21.08.2019 16:37

21 серпня 2019 року в м.Тульчин на Європейській площі відбулися урочистості з нагоди підведення підсумків збирання ранньої групи зернових та зернобобових культур урожаю 2019 року підприємствами Вінницької області за участю голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія та заступника голови Вінницької обласної ради Ігоря Хміля, голови районної державної адміністрації Віталія Чуби, заступника голови районної ради Надії Григорьєвої, Тульчинського міського голови Валерія Весняного, голів районних державних адміністрацій, районних керівників структурних підрозділів з АПК, сільських (селищних) голів, керівників сільськогосподарських підприємств області та району.
Захід розпочався з огляду світлиць з досягнень сільськогосподарського виробництва, демонстрації засобів захисту, насіння, проведення ярмаркових заходів з можливістю придбання сільськогосподарської продукції безпосередньо від товаровиробників.
Підсумки збирання ранньої групи зернових та зернобобових культур урожаю 2019 року підприємствами Вінницької області підвів директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук.
З вітальним словом виступили голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник голови обласної ради Ігор Хміль. Потім очільники області нагородили кращих товаровиробників області та району Почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради.
Гарні, веселі пісні прозвучали зі сцени у виконанні майстрів мистецтва Тульчинщини. Завершилось дійство парадом сучасної сільськогосподарської техніки.