10 вересня – День українського кіно

Дата: 09.09.2016 09:03

Шановні працівники районної кіномережі, міського кінотеатру, викладачі та студенти відділення кінофотовідеосправи училища культури, аматори кіномистецтва!
Від імені районної державної адміністрації, районної ради щиросердно вітаємо вас з Днем українського кіно.
Українське кіномистецтво за роки незалежності пройшло важкий шлях становлення. Додає оптимізму поява на широких екранах нових вітчизняних програм і кінокартин, а в районі – чудових аматорських робіт наших місцевих майстрів і ентузіастів відеомистецтва, що виховують патріотизм і гуманізм, українську ідентичність у найширшому значенні цього слова. Використання комп’ютерної техніки відкриває сьогодні для творчості необмежені можливості.
З нагоди державного свята – Дня українського кіно зичимо усім вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, успіхів, творчих знахідок і перемог, незламної віри у краще майбутнє нашої держави.
голова районної державної адміністрації Микола Підболячний
голова районної ради Олексій Авраменко