12 березня – День землевпорядника

Дата: 12.03.2016 09:48

Від імені райдержадміністрації та районної ради щиро вітаємо всіх землевпорядників району з професійним святом – Днем землевпорядника.

Землевпорядники Тульчинщини обрали професію рідкісну і багатогранну, професію тих, для кого земля має особливий вимір, хто знає справжню ціну рідної землі. Сьогодні землевпорядники знаходяться у самому епіцентрі процесів по реформуванню українського села, бо якраз безпосередньо причетні до отримання мільйонами селян Державних актів на право володіння землею.

Наша земля – це основне національне багатство і всі ми зобов’язані оберігати та дбайливо і ефективно використовувати її.

Бажаємо всім, хто має причетність до цієї благородної професії, міцного здоров’я, щастя, радості, наснаги, кохання. Хай у ваших серцях і душах буде мир і спокій, а на землі – повний порядок.

голова районної державної адміністрації Микола Підболячний

голова районної ради Олексій Авраменко