12 вересня – День фізичної культури і спорту

Дата: 11.09.2015 15:56

Шановні працівники, ветерани і шанувальники фізичної культури і спорту Тульчинщини!
Від імені районної державної адміністрації і районної ради прийміть сердечні вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту.
Спортсменами Тульчинського району вписано багато яскравих сторінок в історію вітчизняного спорту. Це десятки імен та безліч перемог у змаганнях різного рівня. Віримо, що молоде покоління шанувальників фізичної звитяги нашого краю докладуть максимум фізичних зусиль, майстерності і волі, щоб ще вище піднести спортивну славу Тульчинщини!
З нагоди професійного свята щиро зичимо усім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту міцного здоров’я, радості і бадьорості, активного довголіття, успішних стартів та фінішів у змаганнях всіх рівнів.
голова районної державної адміністрації Микола Підболячний
голова районної ради Олексій Авраменко