14 березня – День українського добровольця

Дата: 14.03.2019 09:25

Шановні воїни-земляки, дорогі друзі!
Районна державна адміністрація і районна рада вітають жителів району з Днем українського добровольця.
14 березня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на військовий полігон Нові Петрівці для формування першого добровольчого батальйону з метою захисту України від сепаратизму.
Цей день установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
З нагоди Дня українського добровольця вітаємо всіх, хто з честю і гідністю виконав цю місію в найважчі для Української держави часи, бажаємо міцного здоров’я і щастя, сімейного тепла і злагоди, миру на нашій землі, благополуччя і процвітання Україні! Слава Героям!
голова районної державної адміністрації Віталій Чуба
заступник голови районної ради Надія Григорьєва