15 грудня – День працівників суду

Дата: 15.12.2016 07:53

Шановні працівники районного суду!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо з професійним святом – Днем працівників суду.

Судова система в Україні, як одна з трьох гілок державної влади, забезпечує захист прав і свобод людини і громадянина, утверджує принцип верховенства права та розвиток і зміцнення України, як демократичної, правової держави. Будь-які конфлікти в нашому суспільстві мають вирішуватися без застосування сили у судовому порядку. В свою чергу, вітчизняна судова система потребує серйозного реформування з метою наближення до високих європейських стандартів судочинства.

Тульчинський районний суд щороку розглядає велику кількість судових справ. Працівники суду виявляють необхідний професіоналізм, адже кожна справа – це конкретна доля наших громадян, трудових колективів.

Шановні працівники районного суду! З нагоди професійного свята зичимо вам міцного здоров’я, родинного тепла, щастя і благополуччя, вагомих успіхів у роботі заради верховенства закону, справедливості і громадянської злагоди.

Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний

Голова районної ради Олексій Авраменко