15 вересня - граничний термін переходу на спрощену систему оподаткування

Дата: 05.09.2017 12:37

Тульчинське відділення Немирівської ОДПІ нагадує, що суб’єкти господарювання, які бажають з 1 жовтня поточного року перейти на сплату єдиного податку або змінити групу єдиного податку, повинні не пізніше, ніж за 15 календарних днів до початку наступного кварталу подати до Центру обслуговування платників заяву встановленої форми про право застосування спрощеної системи оподаткування.

Граничний термін подання заяви – 15 вересня 2017 року.

Нагадуємо: такий перехід можливий один раз протягом календарного року (ст.298 Податкового кодексу) .

Новозареєстровані в установленому порядку фізичні особи-підприємці, які бажають стати платниками єдиного податку 1 і 2 груп, повинні подати заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування до кінця місяця, в якому проведена державна реєстрація .

Новостворені суб’єкти господарювання, які мають намір стати платниками єдиного податку 3 групи, яка не передбачає сплату ПДВ, повинні подати заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування протягом 10 днів із дня їх державної реєстрації.

Крім цього, платники єдиного податку, які бажають відмовитися від застосування спрощеної системи оподаткування, повинні не пізніше, ніж за 10 днів до початку нового календарного кварталу подати до Центру обслуговування платників заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування.

Граничний строк подання такої заяви – 20 вересня 2017 року.