В Тульчині вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2020 15:56

20 лютого 2020 року в м. Тульчині були проведені районні заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні.

В Свято-Вознесенському храмі відбулася панахида за участю керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Найди, заступника керівника апарату – завідувача сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків із ЗМІ та громадськістю апарату райдержадміністрації Юрія Хмелевського, вірян храму. Службу Божу відправив отець Василій.

На території меморіального комплексу Героям Небесної Сотні та загиблим вінничанам - учасникам АТО (ООС) заступник голови районної ради Надія Григорьєва, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда, Тульчинський міський голова Валерій Весняний, працівники райдержадміністрації, місцевого самоврядування, представники громадських формувань, трудових колективів міста, студентська і учнівська молодь, широка громадськість переглянули літературно-музичну композицію «Молитва лине в небеса».

Учасники зібрання дружно виконали Державний Гімн України, хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх полеглих в АТО (ООС) захисників України, поклали квіти до меморіального комплексу.