Підтримка  вразливих  категорій  населення

Дата: 04.04.2020 16:30

Міністерство соціальної політики підтримало ініціативу Національної мережі продуктових магазинів АТБ і спільно з обласними та Київською міською державними адміністраціями розпочинає реалізацію проекту із забезпечення найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами у період карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19.

Продуктові набори планується надавати одиноким особам: віком понад 80 років, громадянам похилого віку, які потребують догляду, та особам з інвалідністю.

За попередніми розрахунками соціальним проектом буде охоплено 371 житель Тульчинського району.

03.04.2020 року територіальним центром соціального обслуговування Тульчинського району доставлено 40 продуктових наборів вищезазначеним категоріям громадян населених пунктів Мазурівка, Маяки та Журавлівка.