16 листопада – День працівників сільського господарства

Дата: 14.11.2014 10:45

Шановні працівники сільського господарства району!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.
Сільськогосподарська галузь є основою економіки району, надійним джерелом забезпечення сировиною переробних підприємств, запорукою добробуту наших людей. Соціально – економічна стабільність в державі, впевнений рух України до цивілізованого світу значною мірою залежить від результатів праці сільськогосподарських товаровиробників. Тому сільське господарство продовжує йти шляхом реформування та утвердження ринкових відносин. Більшість трудових колективів галузі мають вагомі результати в даному напрямку, а відтак і найкращий урожай, який маємо нині на Тульчинщині.
Ваша праця важка, клопітка і досить часто залежить від погодних умов, соціально – економічних змін, але є впевненість, що ваша зразкова самовідданість, дивовижна працьовитість, професіоналізм, сердечна закоханість у рідний край подолають існуючі труднощі та суспільні негаразди. Доземний уклін, дорогі наші землероби, тваринники – всі ті, хто має високе і святе покликання – вирощувати хліб і до хліба! Велика подяка за вашу працю, відданість і любов до рідної землі, за терпіння і витримку.
Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, злагоди й достатку в кожній домівці.
голова районної державної адміністрації Галина Роспутна
голова районної ради Олексій Авраменко