16 вересня – День фармацевтичного працівника

Дата: 15.09.2017 15:34

З нагоди професійного свята вітаємо з Днем фармацевтичного працівника всіх представників цієї галузі. Незадовільна екологічна обстановка, напружений життєвий ритм, стреси і хвилювання викликають різні хвороби, змушують жителів району звертатись по допомогу до співробітників аптечних закладів. Від вашого професіоналізму, чуйності, оперативності залежить процес одужання хворих, а в окремих випадках і життя людей. Здоров’я наших громадян це – багатство Української держави. Переконані, що своєю діяльністю ви будете примножувати це багатство, використовуючи ефективні і доступні для наших громадян лікувальні та профілактичні засоби.
Бажаємо, щоб завжди за свою благородну і суспільно необхідну працю ви одержували лише щиру вдячність відвідувачів. Нехай же і надалі вам завжди вистачає сил і снаги, терпіння і мудрості, витривалості і успіхів у роботі, затишку і благополуччя в родинному колі. Гарного вам настрою і міцного здоров’я, миру і благополуччя!
Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний
Голова районної ради Олексій Авраменко