Зі святом Різдва Христового!

Дата: 06.01.2021 14:50

Різдво - це одне з найголовніших свят у християн поряд з Воскресінням Господнім. Прийнято вважати, що саме в цей день в людину втілився сам Бог – Спаситель світу.

Ісус Христос народився у Вифлеємі в період з 7 до 4 роки до нашої ери. Цю велику подію люди святкують до наших днів як день Різдва Спасителя всього світу. Першими, хто дізнався про радісну подію, стали пастухи, які побачили світло в небі. Таким чином Ангел Небесний сповістив про народження Ісуса.

Невід'ємною традицією в святкуванні Різдва є Свята вечеря у святвечір. Цього дня - ввечері 6 січня прийнято готувати вдома 12 різних страв, серед яких обов'язково повинна бути кутя.

Вечеря у Святвечір починається з молитви та запалення свічки на столі. Робиться це в знак пам'яті про душі предків. У вечері бере участь вся сім'я.

Святий вечір настає

Зірочка моргає,