Управління соціального захисту населення інформує

Дата: 26.01.2021 15:49

Житлові субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначаються відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995р. № 848 (зі змінами та доповненнями).

Розрахунок житлових субсидій здійснюється виходячи з соціальних нормативів та тарифів на житлово-комунальні послуги. При підвищенні тарифів на житлово-комунальні послуги, збільшується і розмір житлової субсидії. Тобто, домогосподарства, які отримують субсидію, жодним чином не відчують підвищення тарифів з  першого січня 2021 року, оскільки це покриється збільшеним розміром субсидії.

21 січня 2021 року проведено автоматичний перерахунок житлової субсидії на житлово-комунальні послуги за січень 2021 року, в зв’язку із зміною тарифу (природний газ та електроенергія) – 5693 сім’ям на суму 15162,6 тис.грн.

В січні  розмір  житлової субсидії збільшився на 16,6%, відносно  грудня  2020 року, і становить 2705,67 грн.