Сергій Борзов: Вінниччина – перспективний та інвестиційно-привабливий регіон для розвитку та ведення бізнесу

Дата: 29.01.2021 14:46

Як повідомив голова облдержадміністрації, в рамках співпраці Вінницької обласної державної адміністрації з Проєктом міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС створено відеоролик, що стане одним із ключових елементів у роботі з потенційними інвесторами.

«Вінниччина – перспективний та інвестиційно-привабливий регіон для розвитку та ведення бізнесу», — зазначає Сергій Борзов.

За словами керівника регіону, презентуючи інвестиційну привабливість Вінниччини, комфортні умови та сприятливий бізнес клімат, регіон демонструє вдалий досвід, впровадження інновацій та ефективний менеджмент.

Ознайомитись можна за посиланням: