Участь в онлайн-засіданні архітектурно-містобудівної ради

Дата: 02.02.2021 15:28

2 лютого в режимі онлайн-конференції, під керівництвом головного архітектора Вінницької області Олександра Рекути, відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Вінницької облдержадміністрації, де розглянуто проєкти містобудівних  документацій, у тому числі: «Детальний план  території по об'єкту «Другий етап будівництва внутрішньогосподарського енергетичного комплексу ТОВ «Вінницька птахофабрика» по виробництву електроенергії з біомаси рослинного та тваринного походження потужністю 12 мВт, розташованого на території Богданівської сільської ради (за межами населеного пункту) Тульчинського району».

Замовник: Тульчинська районна державна адміністрація.

Розробник: Кооперативно-державний проектно-вишукувальний інститут   «Вінницяагропроект», м. Вінниця; ГАП – Ломачевський В. С.

Рецензент: ПП «Інжиніринг Поділля»; ГАП – Басистий В. В.

В районній студії учасником онлайн-засідання був головний архітектор району  Микола Шевчук.

За результатами розгляду та голосування, проєкт містобудівної документації рекомендований Радою без зауважень та пропозицій до затвердження.