Ще 257 "пакунків малюка" сьогодні очікують в районах області

Дата: 10.02.2021 18:00

Ще 257 «пакунків малюка» сьогодні очікують в районах області:

55 коробок м. Іллінці,

55 коробок м. Калинівка,

19 коробок м. Липовець,

63 коробок м. Хмільник,

65 коробок м. Тульчин.

Два тижні тому надійшли на Вінниччину 433 бебі-бокси, нову партію приймають вже сьогодні.

У Хмільницькому районі «пакунок малюка» передали Оксані Заверухі з с.Качанівка - через щасливого батька.

Наприкінці 2020 року в Україні повернули надання батькам при народженні дитини одноразової допомоги “пакунок малюка".

Від початку створення «пакунку малюка» у 2018 році його вміст значно змінився. Держава забезпечила більшу кількість товарів, які знадобляться новонародженим діткам.

Торік народні депутати внесли зміни до законодавства, які дозволили повернути «пакунок малюка». А вже з липня цього року у батьків буде вибір: брати бебі-бокс чи грошову компенсацію.

Це державна одноразова натуральна допомога, що надається громадянам України, іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину, за рахунок коштів державного бюджету.

Передбачено, що вартість "пакунку малюка" становить не менш як 3 розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, встановленого законом на дату її видачі, та не зараховується до розміру допомоги при народженні дитини.

Пакунок для малюка можна отримати безпосередньо у пологовому будинку після народження дитини. У іншому випадку, його видають в територіальному управлінні соцзахисту. Для цього потрібно показати свідоцтво про народження дитини, завірену довідку з пологового будинку, в якій йдеться про те, що пакунок вам не видали, та паспорт громадянина України.