Оголошення про початок громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Дата: 09.04.2021 10:21

Повідомляємо про початок громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки «Будівництво комплексу складів для зберігання мінеральних добрив, насіння та засобів захисту рослин за адресою: вул. Садова, №49 в с. Петрашівка, Тульчинського району, Вінницької області» з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки розміщена на офіційному веб –сайті Тульчинської районної державної адміністрації (https://tulchin-rda.gov.ua/) та знаходиться у вільному доступі.

Зауваження і пропозиції подаються особисто або через уповноваженого представника у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місця знаходження, посади і особистого підпису керівника протягом 15 діб з дня оприлюднення у Відділ архітектури, просторового розвитку та ЖКГ апарату Тульчинської РДА за адресою : 23600, Вінницька обл., Тульчинський р-н, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, буд. 1. тел: 0235-2-17-31 ,E-Mail адреса: rda_tulchin@vin.gov.ua. Відповідальний за організацію розгляду – начальник відділу архітектури, просторового розвитку та ЖКГ апарату Тульчинської РДА Шевчук Микола Олексійович.

Заява про обсяги Петрашівка