Пам’ятаємо, хто боровся за Єдину Україну!
Сім років тому, 22 липня 2014 року, Тульчинщина втратила Савченка Олександра Юрійовича, який народився 15 червня 1992 року в смт.Крижопіль.
Олександр Юрійович служив в 24-й окремій механізованій бригаді на посаді навідника-оператора, звання: старший солдат.
Олександр був справжнім патріотом України, навчався в Академії військово-морських сил імені П.С.Нахімова. Мріяв стати військовим моряком. Після анексії Криму повернувся в рідний Крижопіль, не зміг залишитись осторонь подій, що вирують на Сході України, записавшись у райвійськкоматі на службу у Збройні сили України.
22 липня 2014 року, вночі під час виконання бойового завдання в районі ППр "Довжанський", с.Довжанське, Довжанського району Луганської області, внаслідок мінометного обстрілу Тульчинщина втратила Савченка Олександра Юрійовича.
Героя України поховано в смт.Крижопіль.
Держава не забуде про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.
Указом Президента України № 26/2015 від 22 січня 2015 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, вірність військовій присязі", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
На ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 ім. Воїна-Інтернаціоналіста С.В. Гаврилюка смт.Крижопіль Вінницької області відкрито меморіальну дошку на честь земляка.
14 жовтня 2016 року у смт.Крижопіль урочисто відкрито та освячено пам’ятник на честь воїнів-земляків, полеглих у районі АТО.
Районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття матері Людмилі Василівні, батьку Юрію Дмитровичу, поділяємо Ваше горе та сумуємо разом з Вами.
Світла і Вічна Пам’ять. Царство Небесне.
Слава Україні! Героям Слава!




































