Світла пам’ять і вічний спокій Герою України !

Дата: 07.08.2021 09:26

Сьогодні, 07 серпня минає 7 років з часу, як трагічно загинув наш земляк – Бойко Сергій Олександрович.

Бойко С.О. народився 14 грудня 1995 року в смт.Крижопіль. Був курсантом навчального центру підготовки молодших спеціалістів ДПСУ. Звання: солдат.

Під час організованого прориву з оточення у «Довжанському котлі» (сектор «Д») на з'єднання з основними силами після 22-денної героїчної оборони державного кордону під постійними масованими обстрілами з боку терористів з боку Росії 7 серпня 2014 р. Бойко С.О. віддав своє життя за Україну.

Героя України поховано в рідному смт.Крижопіль.

Держава не забуде про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.

Указом Президента України № 651/2014 від 14 серпня 2014 р., «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

На СЗШ І-ІІІ ступенів № 1 смт.Крижопіль Вінницької області відкрито меморіальну дошку на честь земляка.

14 жовтня 2016 року у смт.Крижопіль урочисто відкрито та освячено пам’ятник на честь воїнів-земляків, полеглих у районі АТО.

Районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття матері Майї Володимирівні, поділяємо Ваше горе та сумуємо разом з Вами.

Світла і Вічна Пам’ять. Царство Небесне.

Герої не вмирають, поки живе пам'ять про них!

Слава Україні! Героям Слава!