Фінал Кубка Тульчинського району з футболу

Дата: 26.08.2021 09:13

21 серпня 2021 року в м. Тульчині відбувся фінал Кубка Тульчинського району з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року з нагоди 30-річчя  Незалежності України.

О 15.00 відбулася зустріч з тульчинськими ветеранами футболу. Ветеранів привітав голова Вінницької асоціації футболу Ігор Гатауллін, члени виконкому Вінницької обласної асоціаціє футболу, голова громадської організації «Тульчинське земляцтво» Василь Подолян із врученням грамот та цінних подарунків.

Учасниками футбольного турніру були команди:

ФК «Крижопіль» смт.Крижопіль

ФК «Патріот» м. Тульчин

ФК «Титан» м. Тульчин

ФК «Брацлав» смт. Брацлав

ФК « Колос» смт. Піщанка

ФК «Поділля - Відродження» смт. Кирнасівка

ФК «Фенікс» С.Ганнопіль

У фіналі зустрічались ФК «Патріот» Тульчин -  ФК «Поділля-Відродження»  Кирнасівка.

В напруженій боротьбі, завдяки єдиному забитому  голу перемогу здобули футболісти із смт. Кирнасівки.

Кубок, медалі та грамоти за участю ветеранів футболу вручали фіналістам вручали голова Вінницької асоціації футболу Ігор Гатауллін, голова Тульчинської  райдержадміністрації  Олександр Гаврилюк,  Тульчинський міський голова Валерій Весняний,  голова Тульчинської спортивної громадської організації «Міська федерація футболу» Сергій Чепернатий.

Кращим гравцем турніру визнано Олексія Тарасенка капітана ФК «Поділля - Відродження» смт. Кирнасівка .

Кращим бомбардиром турніру став Денис Шуляк - капітан ФК «Патріот» м. Тульчин.

Кращим воротарем турніру визнано Антона Кречика - воротаря ФК «Поділля - Відродження» смт. Кирнасівка.