Участь в практичному семінарі

Дата: 31.08.2021 15:18

Сьогодні, в місті Запоріжжя відбувся практичний семінар з уповноваженими представниками місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо організації діяльності консультаційних пунктів із інформування населення про надзвичайні ситуації та способи і методи захисту від них. В роботі семінару взяли участь близько 150 учасників.

У складі делегації з Вінницької області взяв участь заступник голови райдержадміністрації Володимир Скалій.

Спікером занять  був директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Парталян Сергій Агопович.

Найбільше питань і дискусій в учасників семінару викликали проблеми врегулювання нормативно правової бази та адаптація її до оновленого адміністративно-територіального устрою України в умовах децентралізації та передачі ряду повноважень органам місцевого самоврядування, утримання захисних споруд ЦЗ, врегулювання питань оповіщення населення та координація дій комісій ТЕБ та НС різних рівнів.

Після закінчення практичного семінару кожному учаснику було видано сертифікат.