Підвищення туристичного потенціалу регіонів України:

Дата: 07.09.2021 09:56

Дістатись узбережжя Азовського моря можна з комфортом: маршрут до Кирилівки – відремонтовано

Сьогодні до переліку оновлених кілометрів на Запоріжжі додаємо ще 41,6. Це повністю відремонтована дорога курортного напрямку Т-08-20 Якимівка – Кирилівка. Будували її ще в 1954 р. Реконструювали у 1981 році, і відтоді автошлях підтримували у проїзному стані лише коштом експлуатаційного утримання.

Дорога розпочинається у селищі Якимівка, перетинає міжнародну трасу М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта та веде до курортного селища Кирилівка.

Проінспектували дорогу сьогодні заступник Голови Укравтодору Андрій Івко, керівник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олег Галич.

«Оновлення курортних маршрутів – це, в першу чергу, підвищення туристичного потенціалу регіону, безпека та комфорт для всіх подорожуючих. Ця дорога, є однією з тих в країні, що ремонтується вперше за 40 років.

Відновили її в рекордні терміни - за 4 місяці.

#Великебудівництво

#ТульчинськаРДА