Шановні працівники фізичної культури, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!

Дата: 11.09.2021 08:49

Щиро вітаю вас з Днем фізичної культури і спорту!

Фізична культура і спорт об’єднують людей різного віку, професій, переконань і національностей, дарують відчуття повноти життя, загартовують волю і характер. Значення фізичної культури і спорту в суспільстві важко переоцінити: масовий спорт –це здоров’я громадян, спорт вищих досягнень –це престиж країни.

На території нашої району зростає популярність масової фізичної культури, примножуються багаті спортивні традиції, а спортсмени гідно представляють нашу громаду на спортивних аренах. Щиро вдячний вам за активну роботу з реалізації державної політики в галузі фізичної культури і спорту, високу відповідальність, ентузіазм та цілеспрямованість.

Прийміть, шановні спортсмени, тренери, організатори спорту і масового фізкультурно-спортивного руху найкращі побажання міцного здоров’я, наполегливості, наснаги, вдалих стартів і переможних фінішів! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.

Голова районної

державної адміністрації                                   Олександр Гаврилюк