Вічна пам’ять Герою України!

Дата: 12.09.2021 08:32

Сьогодні, 12 вересня виповнюється три роки як загинув Рубанський Федір Сергійович (позивний «Кокс»).

Федір Сергійович народився 18.04.1995 року в с.Казаклія, Республіка Молдова.

Рубанський Ф.С. служив у 72-й окремій механізованій бригаді на посаді командира бойової машини–командир відділення. Звання: Молодший сержант.

Ввечері 24 червня 2018 р. під час інженерних робіт з облаштування спостережного поста поблизу смт Луганське (т.зв. «Світлодарська луга», Бахмутський район, Донецька область) отримав важкі поранення. Його намагалися врятувати спершу в Харківському військовому шпиталі, згодом – в Головному військовому клінічному госпіталі у столиці. Помер Герой України 12 вересня 2018 року.

Героя України поховано в смт Рудниця Тульчинського району.

Держава не забуде про Його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Батьківщиною.

Рубанського Федора Сергійовича Указом Президента України № 138/2017 від 22 травня 2017 року, "за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку", нагороджений медаллю "За військову службу Україні".

Указом Президента України № 239/2018 від 23 серпня 2018 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни».

Указом Президента України № 411/2018 від 5 грудня 2018 року, "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Районна державна адміністрація висловлює щирі співчуття матері Франці Володимирівні, поділяємо Ваше горе та сумуємо разом з Вами.

Світла і Вічна Пам’ять. Царство Небесне.

Слава Україні! Героям Слава!