ТУЛЬЧИНСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Вінницька область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

 Про районний бюджет на 2021рік

Дата: 19.11.2021 10:58
Кількість переглядів: 260

Формування  прогнозних показників районного бюджету здійснено відповідно до вимог чинного Податкового та Бюджетного кодексів України, з урахуванням постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 №807-IX "Про утворення та ліквідацію районів" , постанови Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 №671 "Про схвалення прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2021-2023 роки", а також відповідно до прогнозних показників економічного і соціального розвитку району.

У цілому ресурс районного бюджету на 2021 рік  обрахований в сумі  3193,0  тис. грн., в тому числі за:

доходи загального фонду –552,0 тис. грн.

доходи спеціального фонду – 30,5 тис.грн.

міжбюджетні трансферти загального фонду – 2610,5 тис.грн.

Бюджет є збалансованим за доходами та видатками.

Доходи районного бюджету

При прогнозуванні дохідної частини було враховано фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 11 місяців 2020 року  та очікувані надходження до кінця 2020 року в півставних умовах. Розрахунки проведені фінансовими управліннями районів, що ліквідуються.

Основним джерелом доходів загального фонду районного бюджету є адміністративний  збір  за  державну  реєстрацію  речових  прав  та  їх  обтяжень , що здійснюється районними державними адміністраціями, який зараховується до районних бюджетів за місцем надання послуг,  визначено  в  сумі  393,5  тис. грн.,  що  менше очікуваних  надходжень  на  278,6 тис. грн.,  або  на 41,5%. Зменшення пояснюється  змінами відповідно до законопроекту №2679 від 3.11.2020 р.(Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі).

Податок  на  прибуток  підприємств  та  фінансових  установ комунальної  власності  планується  в  сумі  13  тис.грн.,  що  становитиме  22,8%  до очікуваних  надходжень  2020 р. Зменшення надходжень пояснються передачею у комунальну власність Томашпільській ОТГ КП "Томашпільська між лікарняна аптека" відповідно до рішення 45 сесії Томашпільської районної ради 7 скликання від 09 жовтня 2020 року №641.

 Прогнозні  показники  по  частині  чистого прибутку  (доходу) комунальних  унітарних  підприємств та  їх  об’єднань, що  вилучається  до  бюджету   передбачаються  в  сумі  7,5  тис. грн. Дані  надходження  плануються  більші на 2,7% до очікуваних  показників  2020  року .

Адміністративний  збір  за  проведення  державної  реєстрації  юридичних  осіб,  фізичних  осіб-підприємців  та  громадських  формувань, що здійснюється районними державними адміністраціями, який зараховується до районних бюджетів за місцем надання послуг передбачається  в  сумі  87,2 тис.  грн.,  що  менше  очікуваних  доходів поточного року на  30,2%, або на 37,8 тис.  грн. Зменшення пояснюється змінами відповідно до законопроекту №2679 від 3.11.2020 р.(Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі).

Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності, визначено в сумі 44,8 тис. грн.,  що  менше  очікуваним  надходженням на 250 тис. грн. в зв’язку передачею майна районної комунальної власності у власність територіальних громад .

Інші  надходження  передбачаються  в  сумі  5,0  тис.грн.,  що  менше  очікуваних  надходжень на 34,7 тис.грн.  в зв’язку  з  тим,   що  дані  доходи  не  мають  постійного  характеру. Планується повернення невикористаних  коштів  за  минулі  роки.

Обсяг міжбюджетних трансфертів, що передбачаються із  обласного бюджету складає  2610,5 тис. грн., у тому числі:

- Пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 482,1 тис.грн.

- Видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю в наслідок  війни – 84,4 тис.грн.

- Компенсаційні виплати особам з інвалідністю на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне обслуговування – 94.0 тис.грн.

- Субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету( забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином) – 1950,0 тис.грн.

Спеціальний  фонд  по  доходах планується    в  сумі   30,5 тис.  грн.,  в тому  числі:

Плата  за  оренду  майна  бюджетних  установ (25010300)  планується  в  сумі  30,5  тис.   грн.

Видатки районного бюджету

Складання проєкту районного бюджету на 2021 рік, розрахунки його показників здійснено відповідно до вимог Бюджетного кодексу України ( ст..82, 89), з урахуванням постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 №807-IX "Про утворення та ліквідацію районів", в редакції Закону України № 907-IX від 17.09.2020 року та інших нормативно-правових актів, прогнозних показників економічного і соціального розвитку району та розрахункових показників Міністерства фінансів України, ряду інших параметрів (прожитковий мінімум, мінімальна заробітна плата, прогнозний індекс зростання споживчих цін, коефіцієнт підвищення вартості енергоносіїв тощо), визначених Кабінетом Міністрів України, а також окремих положень проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік».

Районна рада

Основний акцент при розрахунку прогнозної потреби в коштах на фінансування органів місцевого самоврядування  на 2021 рік зроблено на необхідності  забезпечення потреби в асигнуваннях на оплату праці з нарахуваннями, енергоносії та комунальні послуги.

В зв’язку відсутністю законодавчої бази на 2021 рік, розрахунок потреби по апарату районної ради зроблено в діючих нормативно-правових актах 2020 року . На утримання апарату районної ради потреба складає 4267,9 тис. грн.

Видатки районного бюджету на утримання апарату районної ради за КПКП 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально технічне забезпечення діяльності районної ради» передбачені в сумі 547,0 тис. грн. Незабезпеченість складає 3448,4 тис. грн., з них:

  • заробітна плата з нарахуваннями 3014,4 тис. грн.
  • енергоносії та комунальні послуги 430,6 тис. грн.

Крім того для функціонування Томашпільської, Крижопільської, Піщанської районних рад на період реорганізації (січень-лютий 2021 року)  потреба складає 1480,0 тис.грн.

Необхідні кошти будуть виділені з вільного залишку на черговій сесії районної ради.

Районна державна адміністрація

Головному розпоряднику заплановано по загальному фонду спрямувати кошти в сумі 1950,0 тис. грн., а саме субвенція з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров`я за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету( забезпечення хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином).

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Видатки районного бюджету на фінансування заходів у галузі соціального захисту та соціального забезпечення на 2021рік заплановані в сумі  660,5 тис. грн.  за рахунок субвенції з обласного бюджету :

- видатки на поховання учасників бойових дій та інвалідів війни – 84,4 тис.грн.

- видатки на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 482,1 тис.грн.

- компенсаційні виплат інвалідам на бензин, ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування -  94,0 тис.грн.

Резервний фонд районного бюджету на 2021рік запланований в розмірі 5,0 тис.грн.

Начальник фінансового управління                               Євгенія  Ніколаєнко

Додатки до рішення про бюджет2021.xls


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь