Про затвердження плану підготовки проєктів регуляторних актів Тульчинської районної державної адміністрації на 2022 рік

Дата: 14.12.2021 09:46

Розпорядження

від 13 грудня 2021 року № 192

Про затвердження плану підготовки проєктів регуляторних актів Тульчинської районної державної адміністрації на 2022 рік

Відповідно до статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 7, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»:

1. Затвердити план підготовки проєктів регуляторних актів Тульчинської районної державної адміністрації на 2022 рік, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови районної державної адміністрації від 09 грудня 2019 року № 381 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Тульчинської районної державної адміністрації на 2020 рік».

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Мургу М.А.

Голова районної державної адміністрації                                      Олександр Гаврилюк

Розпорядження  голови  районної
державної  адміністрації
13 грудня 2021 року № 192