7 договорів купівлі-продажу експертно-технічних центрів Держпраці на суму 61,2 млн грн вже підписано, а до кінця року мають відбутися наступні 4 аукціони.

Дата: 15.12.2021 09:42

Фото без описуЕТЦ – це, фактично, готовий бізнес. Підприємства займаються забезпеченням охорони та гігієни праці, промисловою безпекою, експертною оцінкою безпеки виробництва та об’єктів підвищеної небезпеки. Дуже часто майнові комплекси складаються з нерухомості в обласних центрах та автопарку з декількома іномарками.

В той же час, послуги ЕТЦ Держпраці можуть (і повинні) надавати приватні компанії, а держава має лише регулювати ринок. Саме тому ці нестратегічні підприємства появляються на приватизації і перетворюються на конкурентних учасників ринку послуг.

Всього, в рамках цього спецпроекту плануємо виставти на приватизацію 18 експертно-технічних центрів Держпраці в усіх регіонах України.

Детальніше: https://privatization.gov.ua/emk-dp-etc/

#Приватизація