Співробітники Міжнародний аеропорт "Бориспіль" вивчають українську жестову мову, щоб спілкуватися без бар’єрів.

Дата: 16.12.2021 09:02

І робити комфортною навігацію летовищем для людей з порушеннями слуху

Навчання працівників різних служб аеропорту базовим навичкам жестової мови відбувається на втілення проєкту «Бориспіль без бар’єрів», який реалізується в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська «Без бар’єрів».

Нагадаємо, «Бориспіль» став пілотним проєктом з розробки найсучаснішого стандарту безбар’єрності об'єктів інфраструктури. Його досвід зі створення доступного, комфортного для всіх середовища планується поширити на решту українських летовищ.

Взявши курс на безбар’єрність, аеропорт трансформує свій простір у дружній до різних пасажирів, а також розвиває культуру толерантної взаємодії.

Працівники з різних служб «Борисполя» уже пройшли навчання етиці спілкування з різними пасажирами, яке провели Міжнародний аеропорт «Бориспіль», Visa та наша громадська організація Безбар'єрність.

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree #BarrierFree_Ukraine

#ТульчинськаРДА