Вінничина: ось так виглядає транспортна розв'язка поблизу Сьомаків на трасі М-21

Дата: 16.12.2021 09:10

Рух об'єктом вже відкрито. За президентською програмою Велике будівництво проведено капітальний ремонт шляхопроводу на км 344+601 дороги М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський. Проєкт був розрахований на 2 роки. Роботи стартували у вересні минулого року.

Підрядник –ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво».

Траса М-21 є частиною маршруту Київ – Кишинів. Її ремонтуємо у Вінницькій, Чернівецькій та Житомирській областях.

Комфортний та швидкий коридор між столицямив обхід невизнаної Придністровської республіки створюємо ініціативи Президента України Володимира Зеленського та Президентки Молдови Майї Санду. Маршрут Київ — Кишинів включає також дорогу Р-08 Немирів – Ямпіль та будівництво мосту через р. Дністер біля Ямполя.

До Дня Незалежності 116,2 км дороги Р-08 Немирів – Ямпіль на Вінничині вже відремонтовано. Віднволення траси М-21 продовжимо у 2022 році.

#ВолодимирЗеленський

#ВеликеБудівництво