Брифінг першого заступника міністра охорони здоров'я України Oleksandr Komarida щодо ситуації з COVID-19:

Дата: 17.12.2021 12:26

Міністерство охорони здоров’я підписало угоду на закупівлю препарату Молнупіравір, який використовується для лікування COVID-19. Планується закупити 300 тисяч курсів Молнупіравіру, щоб запобігти важкому перебігу хвороби у пацієнтів.

Наразі в Україні 95% освітян вакциновано принаймні однією дозою вакцини від COVID-19, 86% отримали дві дози.
 Принаймні одну дозу мають 88% медиків, завершили вакцинацію 72%.
 37% літніх людей одну дозу вакцини від COVID-19. Обидві дози отримали всього 33%.
 Українці старше 60 років, які пройшли повний курс щеплення проти COVID-19, із січня зможуть витратити кошти із програми “єПідтримка” на необхідні їм ліки.
 Міністерство розробило постанову, яка передбачає включення інсуліну і його аналогів до Національного переліку основних лікарських засобів.
#Вакцинація
#COVID19