Шановні адвокати Тульчинщини!

Дата: 19.12.2021 09:52

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом - Днем адвокатури України.

Небагато існує професій, настільки тісно пов’язаних з поняттям справедливості, як професія адвоката. Для безневинних людей з втраченою вірою, загубленими сподіваннями, з образою на суспільство і долю останнім шансом на незламане життя залишається кваліфікованість адвокатів та їхня відданість професійним принципам.

Приємно відзначити ваше відповідальне ставлення до своїх обов’язків та вашу принциповість у вирішенні важливих питань. Ви завжди зберігаєте нестримне прагнення діяльності, невичерпний запас енергії і наполегливості у вирішені поставлених перед вами задач.

В день вашого професійного свята бажаю вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя! Нових здобутків у професійній та громадській діяльності в ім’я процвітання України, подальших успіхів у зміцненні законності та справедливості!

З повагою

Голова районної державної адміністрації                                     Олександр Гаврилюк